Youtube'da 0'dan, +165 Bin Aboneye Nasıl Çıkarsınız? | Youtube Medyası | Youtube Haberleri

Youtube’da 0’dan, +165 Bin Aboneye Nasıl Çıkarsınız?

15 dk


13
13 Beğeni

Yol Tutuşunuz İyiyse, Hız Yapın 

Anlatmak istediğiniz hikayeler, söylemek istediğiniz şarkılar, belki de aktarmak istediğiniz faydalı bilgiler ve daha neler neler… Yeter ki siz üretmek isteyin karşınızda nasıl bir engel olabilir ki, değil mi? Ama maalesef küçük bir sorunumuz var: Sizi kim izleyecek?

Yol tutuşunuz iyiyse, ki bu cümleyi altı çizili olarak söylüyoruz çünkü Youtube SEO uzmanı ve Backlinco’nun kurucusu Brian Dean, verdiği tüyolarla Youtube kanalınızın abone sayısını 0’dan, +165Bin abonenin üstüne, doğru stratejileri uygulayarak çok hızlı bir şekilde çıkarabileceğinizi anlatıyor. Emin olun hız yapmak hiç bu kadar eğlenceli ve tehlikesiz olmamıştı. Kemerlerinizi bağlayın, hazırsanız başlayalım. İşte Brian Dean’ın kanalının abone artırma stratejilerini kendi kaleminden sizlere aktarıyoruz.

“ Aslında, kanalımı sıfırdan 165,900 aboneye yükseltmek için kullandığım tam stratejilerden bahsedeceğim.

Youtube'da +165 Bin Abone

Ve bugün sana nasıl yaptığımı göstereceğim… Aynı şeyi sen de yapabilirsin?

1- “Güçlü Çalma Listeleri” oluşturun

“Güçlü Çalma Listeleri” düzenli çalma listeleri gibidir ama daha iyisidir. İşte sizlere tam olarak nasıl çalıştığını aktarıyorum. Aşağıda gördüğünüz gibi, oynatma listeleri konularına göre düzenlenmiştir.

Ancak “Güçlü Çalma Listeleri” farklıdır çünkü bu videolar, konularına göre sıralanmak yerine sonuçlarına göre düzenlenir.

Youtube Çalma Listeleri

2- Uzun Videolar Yayınlayın (+10 dakika)

Bu bölümde herkesin söylediği tabuları yıkıyoruz. Evet, biraz şaşırtıcı gibi gözüküyor ama benimle kal, daha çok şaşıracaksın çünkü yakın zamanda şimdiye kadarki en büyük Youtube sıralama faktörlerinin analizini yaptım ve şöyle bir sonuca ulaştım:

Youtube'da Uzun Videolar

Haydi bir örnekle ilerleyelim. Birkaç ay önce aşağıda görmüş olduğunuz videoyu yükledim. 

Gördüğünüz gibi yüklediğim video neredeyse 14 dakika kadar. “Backlink” başlığını aradığınızda, YouTube’da 1. sırada yer almasının en önemli nedenlerinden biri yayınladığım videonun uzunluğudur. O yüzden uzun ama nitelikli videolar çekip, yayınlamaktan kaçınmayın.

Youtube Aramalarında İlk Sırada Olmak

3- Videolarınızın Sonuna “End Card” ekleyin

Birileri sizin videolarınızı ne kadar çok görürse,  kanalınıza abone olma ihtimali daha fazla olur. Bir önceki başlıkta aklınıza gelen ilk soru herhalde:

“İnsanlara 10 dakikalık videolarımı nasıl izletirim?” olmuştur.

Cevap çok basit. Kapanış ekranınızda “End Card”lar ekleyerek, diğer videolarınızın tanıtımını yapın. İşte size kanalımdan bir örnek:

Youtube End Card Ekleme

Bu kullandığım ”End Card” sayesinde, binlerce görüntülenme ve abone kazandım.

İşte siz de aynı etkiyi nasıl yaratabilirsiniz, anlatıyorum. Öncelikle, videolarınızın sonunda kapanış ekranınız için 10 saniyelik süre ilave edin.

Bakın benimki şöyle:

Youtube Kapanış Ekranı

Ardından, ilgili videoya bir bağlantı eklemek için YouTube’un “Son Ekran” düzenleyicisini kullanın:

Youtube Son Ekran Düzenleyicisi

İşte yapmanız gereken şey bu kadar basit. Bu önemli ve kolay uygulanabilir “End Card” eklentisiyle, bir çok aboneye ulaşmanın kapılarını aralamış oldunuz.

4- Marka Filigranı = Abone Ol Düğmesi

Bu, YouTube yayıncılarının olmazsa olmazıdır. Muhtemelen videolarınıza bir “Marka Filigranı” ekleyebileceğinizi biliyorsunuzdur. Ama yine de üstünden kısaca geçelim. Ne işe yaradığını söylemek gerekirse; bu filigran, izleyicilerin kanalınıza videonuzun içinden abone olmasını sağlar. Ama ne yazık ki, “ Marka Filigranı” çoğu kullanıcı tarafından tamamen yok sayılıyor.

Size bizzat kendi başıma gelen deneyimimi anlatacağım. Böylelikle filigran kullanımının ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.  Geçen sene bu filigranı tüm videolarıma ekledim:

Youtube Marka Filigranı

Ve kesinlikle hiçbir şekilde beklediğim etkiyi alamadım. Sayfamın abone sayısında çok büyük bir değişiklik olmadı. Bu yüzden yeni bir şey denemeye karar verdim. Havalı görünen bir filigran yerine, YouTube abonelik düğmesi gibi görünen bir tane kullandım.

YouTube abonelik düğmesi gibi görünen filigran

İnanır mısınız? Gerçekten işe yaradı çünkü estetik görünmese de dikkat çekiyordu.  Yeni filigranım sayesinde % 70 oranında bir artış gerçekleşti.

Youtube Özel Filigranı İle Abonelik Artışı

Sizce de harika bir artış değil mi? Dikkat çeken bir butonla neler değişebileceğini yukarıdaki analiz tablosunda görebilirsiniz.

5- Video miktarına değil, kalitesine odaklanın

YouTube kanalımı ilk açtığımda, herkesten aynı tavsiyeyi duyuyordum: “Kanalınızı büyütmek istiyorsanız, düzenli olarak video yüklemeniz gerekir”.

Bu KORKUNÇ bir  tavsiyedir.

Nedenini açıklayacağım. Kanalımı ilk kez başlattığımda videoları tutarlı bir şekilde yayınladım… Ama kimse izlemedi diyebileceğim kadar az izleyici sayım vardı.

Ve videolarımı seyreden o birkaç kişi bile kanalıma maalesef abone olmadı.

Gerçekten sinir bozucu bir durumdu. Ben de tarzımı değiştirmeye karar verdim. Miktar yerine kaliteye % 100 odaklanmaya karar verdim ve bu “nicelikten fazla kalite” yaklaşımım sanki bir sihir gibiydi. Bu kararı aldıktan sonra bugüne kadar toplamda 24 video çektim ve hepsi her ay düzenli olarak 2000 görüntülenme alıyor.

Youtube 2000 Görüntülenme

Yaani neymiş? İçerik kalitesi kazanırmış! Her videoda kaliteli içerik çıkarmak için canımı dişime takarak çalıştığımdan, her ay ortalama 7 bin kişi abone olmaya başladı. Aşağıda gurur tablomu görebilirsiniz.

Youtube'da 7000 Abone

6- Bütün yorumlara cevap verin!

Bu yöntem, daha fazla abone kazanmanın en kolay yollarından biridir. Aslında, YouTube’un algoritması yorumlara ve abonelere yanıt vermek arasında net bir ilişki kurmuştur:

“İçerik oluşturucuları yorum yapan aboneleriyle etkileşime girdiklerinde, kitle katılımını teşvik edebilir ve bunun sonucunda büyük bir hayran kitlesine sahip olabilir.” Youtube hepimize açıkça yol göstermiş.

Youtube neden bize böyle bir ipucu veriyor? Çünkü çoğu YouTuber yorumlara asla cevap vermez. YouTube’un bu tavsiyesini göz ardı etmezseniz farkı anında göreceğiniz anlamına gelir.

Youtube Yorumlarına Cevap Verin

İşte bu yüzden, mümkün olduğunca çok sayıda yoruma cevap vermek için elimden geleni yapıyorum. (Özellikle yeni bir video çıktıktan hemen sonra)

7- Kanalınızla ilgili bilgileri kısa tutmayın

Kanalınızın içeriğini gerçek anlamda betimleyin. Ne yazık ki, çoğu “Kanal Açıklamaları” şöyle görünür:

Youtube'da Açıklaması Kısa Olan Kanallar

Bu kanala abone olmayı düşündüğünüzü varsayalım. Bu açıklama, sizi abone ol düğmesine basmak için harekete geçirecek mi?

Muhtemelen hayır.

Yukarıdaki zayıf tanımlamanın tersine bir de bu tanımlamaya bakalım:

Youtube'da Uzun Açıklaması Olan Kanallar

Böyle bir betimlemeye sahip sayfa iş yapar çünkü:

  • Kanalın ne hakkında olduğunu söyler.
  • Abone olmak için güçlü bir CTA mesaj içerir.

İşte size kendi kanal yazınızı yazmanıza yardımcı olacak bir şablon:

Youtube Kanalı İçin Yazım Şablonu

Profesyonel İpucu: Açıklamanıza, videonuzun konusu ile alakalı bir kaç anahtar kelime serpin. Bu, YouTube aramada kanalınızın ön sıralarda olmasına yardımcı olabilir. Örneğin, ürettiğim içerikle ilgili video arayan kullanıcıların karşısına çıkabilmek için tanıtım metnime birkaç farklı anahtar kelime serpiştirdim…

8- Sayfanız elektromanyetik abone mıknatısına dönüşsün

Bu işlem bende gerçekten işe yarıyor. İşte adım adım işlemler şöyle:

  • Öncelikle, YouTube Analytics’e gidin.
  • “Aboneler” → “YouTube İzleme Sayfası” nı tıklayın.
Youtube Analytics

Ardından, geçen ay size en çok takipçi getiren videoyu belirtin:

Youtube'da En Çok Takipçi Getiren Videoyu Seçmek

(Bu video sizin “Abone Mıknatısı”nızdır.)

Benim kanalımın durumunda, bu “Abone Mıknatısı Video”su, 13 farklı videodan daha çok abone kazandırıyor.

Peki bu neden önemli? “Abone Mıknatısı” olarak belirlediğiniz videonuzu ne kadar çok ön planda tutarsanız, o kadar çok takipçi kazanma şansınız olur.

İşte bir “Abone Mıknatısı” videosu yaratmak için 3 taktik:

1-Öncelikle, kapanış ekranınızda videonuzu öne çıkarın,

2- O videoyla başlayan bir oynatma listesi yapın,

3- Son olarak, bu videoyu bir kartta tanıtın.

Abone Magnet’inizi kanal fragmanınız bile yapabilirsiniz. Örneğin, Evan Carmichael, yüksek etkileşim sağlayan Steve Jobs videosunu fragman olarak kullanıyor:

Evan Carmichael Video Fragmanı

Böylece, Evan’ın yüksek etkileşim sağlayan videosu, kanal sayfasını ziyaret eden herkesin önüne çıkıyor.

9- Kanalınız için güzel bir logo bulun

Kanal Simgeniz, YouTube’da HER YERDE görünür.

Burası sizin kendinizi pazarlayabilmeniz için muazzam bir vitrindir. İşte tam da yukarıdaki sebepten dolayı, kendinizi tam anlamıyla ifade edebileceğiniz güzel bir logo seçin, yaptırın veya yapın.

Eğer kişisel bir marka iseniz, yüksek çözünürlüklü bir headshot kullanın:

Youtube'da Yüksek Çözünürlüklü Bir Headshot Kullanın

Not: Eğer bir şirket kanalıysanız, logonuzun Youtube için boyutlandırılmış bir formatını kullanın.

10- Kanalınız için bir slogan oluşturun

Kabul edelim! Çoğu YouTube kanalı dikkat çekecek bir şey yapmıyor. Ama bunu yargılamıyorum çünkü kanalımın ilk zamanlarında, tüm bu konumlandırmaları ben de göz ardı ettim.  Kanalımı stratejik olarak konumlandırmaya başladığımda, izlenme oranlarım ve abone sayım uçuşa geçti.

Youtube İzlenme Oranları ve Abone Sayısı

Neyse ki kanalınızı konumlandırmak ve markalamak için bir MBA diplomasına ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken tek şey sadece basit bir slogan oluşturmak.

İşte 3 adımlı süreç:

Öncelikle, kanalınızı benzersiz veya farklı yapan bir şeyi tanımlayın.

  • Bir anda 500 Pound harcayabilen, meşgul bir anne olabilirsiniz.
  • Kanalınız, yazılım şirketlerine bloglarını nasıl geliştireceklerinden bahsedebilir.

Kendinizi ifade ettiğiniz konu çok önemli değil. Yeter ki benzer konulardan bahseden diğer kanallardan farklı olsun.

Örneğin:

Benim videolarım, işletmelere işlerini büyütmek için kullanabilecekleri pazarlama stratejilerini öğretiyor.

Ancak “Pazarlama stratejileri öğretirim” veya “İşletmenizi büyütmenize yardımcı olurum” gibi söylemleri slogan olarak benimseseydim, YouTube’daki diğer binlerce kanalın içerisinde kaybolurdum. Bu yüzden, kanalımın ana konusu olan  bir slogan üzerine odaklanmaya karar verdim:

“Daha yüksek sıralamalar ve daha fazla trafik.”

İkinci olarak, bu sloganı head-shot alanına büyük puntolarla yazın.

Benimki burada:

Youtube Kanalınız İçin Doğru Sloganı Seçin

Son olarak kanalınızın fragmanında sloganınızı dillendirin.

11- Hoşunuza giden yorumlara “Like” atın

Bir süre önce YouTube, “Creator Hearts” özelliğini başlattı. “Creator Hearts”, aboneleriniz tarafından yapılan güzel yorumlara diğer kullanıcıların dikkatini çekmek için gerçekten harika bir yöntemdir.

Şimdi işin ilginç bölümü…

Bir yorumda bulunduğunuzda, bu kişi bir bildirim alır ve bu YouTube’un kendi verilerine göre:

YouTube bu özelliğiyle ilgili, söyle diyor: “Yaptığı yoruma sayfa sahibi tarafından kalp alan izleyicilerin, kanaldan gelen bildirimlere tıklama olasılığının üç kat daha fazladır. Böylece potansiyel izleyiciler kanalınıza gelir.”

Yanlış duymadınız!

“Creator Hearts” bildirimleri, ortalamadan % 300 daha fazla tıklama alır. Böylece yeni abone kazanma şansınız artar.

12- İzlenme Sayısı

İzlenme sayısı, çok önemli bir YouTube sıralama faktörüdür. İzlenme süresi yüksek olan videoların sayısı, YouTube Anasayfası’nda daha sık gösterilir. İşte bu yüzden YouTube şunları öneriyor:

“İçeriğinizde izleyicileri ne kadar fazla süre tutabilirseniz, YouTube Anasayfası’nda o kadar önde gözükürsünüz”

O zaman soru şu:

İzlenme süresini nasıl en üst düzeye çıkarırsınız?

Cevap: Çok sayıda pattern kullanın.

Ne kadar çok pattern kullanırsanız, izleyici o kadar fazla videoyu izlemeye devam eder. Bu yüzden videolarımda bir çok pattern kullanıyorum.

13- Videolarınız güçlü bir CTA cümlesiyle bitirin.

İzleyici videonuzun sonuna geldiğinde, şöyle düşünür:

“Eee sonra?”

Onlara yönlendirilecek bir içerik vermedikçe, başka bir kanalın videosuna tıklayacaklardır.

Bu yüzden kanalınıza abone olmalarını söyleyin. İnsanlara tam olarak ne yapmaları gerektiğini anlatmaktan korkmayın.

Örneğin, tüm videolarımı nasıl sonlandırıyorum:

Youtube Videoları Nasıl Sonlandırılmalıdır?

İnsanlara videonun altındaki abone ol düğmesini tıklamasını söylüyorum. Bu şekilde, videolarımdan birini izleyen kişi, hemen ardından abone olmaya yönleniyor. Birçok abonemin olmasının başlıca nedenlerinden biri de bu diyebilirim.

Evet geniş bir özetle YouTube’da abone arttırmak için hangi yöntemler kullanmanız gerektiğini anlattım.

Şimdi sıra sende!

youtube abone hilesi,
youtube abone kasma,
youtube abone hilesi 2019,
youtube abone gizleme,
youtube abone satın alma,
youtube abone kasma hilesi,
youtube abone ol animasyonu,
youtube abone görme,
youtube abone kasma 2019,
youtube abone arttırma 2019,
youtube abone açma,
youtube abone arttırma sitesi,
youtube abone olma,
youtube abone atma,
youtube abone arttırma siteleri,
youtube abone botu 2019,
youtube abone bot atma,
youtube abone bakma,
youtube abone butonları,
youtube abone bildirimi,
youtube abone butonu ekleme,
youtube abone başı kaç para,
youtube abone bildirimi gelmiyor,
youtube abone başına kaç para veriyor,
youtube abone canlı,
youtube abone com,
youtube abone çoğaltma,
youtube abone canlı yayın,
canlı youtube abone sayacı,
youtube 1000 abone olmadan canlı yayın,
youtube türkiye canlı abone sayacı,
youtube abone çıkarma,
youtube abone çekilişi,
youtube abone çıkma,
youtube abone çoğaltma hilesi,
youtube abone çekme,
youtube en çok abone,
youtube en çok abone olan kanal,
youtube kanalıma nasıl abone çekerim,
youtube abone destek,
youtube abone düşmesi,
youtube abone düşüşü,
youtube abone düşüyor,
youtube’da abone hilesi,
youtube’da abone kasma,
youtube’dan nasıl abone kazanılır,
youtube da abone olanları görme,
youtube abone engelleme,
youtube abone iptal etme,
youtube video sonuna abone ol ekleme,
youtube en yüksek abone,
youtube abone ol efekti,
after effects youtube abone ol,
en iyi youtube abone kasma hilesi,
youtube abone fiyat,
youtube abone facebook,
facebook youtube abone kasma,
youtube fake abone kasma,
youtube abone ol filigran ekleme,
youtube beyaz futbol abone ol,
youtube abone gösterme,
youtube abone gelmiyor,
youtube abone görüntüleme,
youtube abone gözükmüyor,
youtube abone gizleme mobil,
youtube abone gizlilik açma,
youtube abone hilesi nasıl yapılır,
youtube abone hilesi 1000 kredi,
youtube abone hack,
youtube abone hilesi 2020,
youtube abone hilesi ios,
youtube abone hilesi mobil,
youtube abone hile,
youtube abone izlenme kasma,
youtube abone isimlerini görme,
youtube abone izlenme hilesi,
youtube abone iptali,
youtube abone izlenme,
youtube abone isimleri,
youtube abone kanal iptali,
youtube abone kasma sitesi,
youtube abone kazandırıyoruz,
youtube abone kasma uygulaması,
youtube abone kasma programı,
youtube abone kasma taktikleri,
youtube abone kaldırma,
youtube abone linki,
youtube abone listesi görme,
youtube abone listesi,
youtube abone listesini görme,
youtube abone ol linki nasil yapilir,
youtube abone ve like hilesi,
youtube life abone hilesi,
youtube 100 milyon abone ödülü,
youtube 10 milyon abone ödülü,
youtube market abone satın alma,
youtube abone hilesi mobil 2019,
youtube abone nasıl kazanılır,
youtube abone nasıl olunur,
youtube abone nasıl arttırılır,
youtube abone nasıl yapılır,
youtube abone nasıl artar,
youtube abone nasıl gizlenir,
youtube abone nasıl bakılır,
youtube abone ne kadar para veriyor,
youtube abone ol,
youtube abone ol butonu,
youtube abone ol butonu yok,
youtube abone ol butonu ekleme 2019,
youtube abone olduğum kanalları silme,
youtube abone ödülleri,
youtube abone öğrenme,
youtube 100.000 abone ödülü,
youtube bin abone ödülü,
youtube 50 milyon abone ödülü,
youtube abone paralı,
youtube abone paneli,
youtube abone programı,
youtube abone paneli kurma,
youtube abone paralımı,
youtube abone para kazanma,
youtube abone parası,
youtube abone para hesaplama,
youtube abone rekoru,
youtube abone reklamı,
youtube abone r10,
youtube abone sayısı gizleme,
youtube abone sıralaması,
youtube abone satın alma ucuz,
youtube abone sitesi,
youtube abone sayısı,
youtube abone sayacı nasıl yapılır,
youtube abone siliyor,
youtube abone şartı,
youtube şifresiz abone hilesi,
youtube şifresiz abone,
youtube abone toplama,
youtube abone tipleri,
youtube abone toplamak,
10 youtube abone tipi,
youtube türkiye abone sıralaması 2019,
telefondan youtube abone bakma,
youtube abone hilesi telefon,
youtube abone ucretleri,
youtube ucuz abone satın al,
youtube abone arttırma uygulaması,
youtube abone ücretlimi olacak,
youtube abone ücretleri,
youtube abone ücretli mi,
youtube abone ücretsiz,
youtube abone ücretli,
youtube abone olmak ücretlimi,
youtube kanallarına abone olmak ücretlimi,
youtube abone ve izlenme hilesi,
youtube abone ve beğeni hilesi,
youtube abone ve izlenme kasma,
youtube abone ve izlenme arttırma,
youtube abone ve izlenme,
youtube abone vip,
youtube abone kasma ve yardımlaşma,
youtube videolarına abone ol butonu,
youtube abone yükseltme,
youtube abone yapma,
youtube abone yardımlaşma,
youtube abone yükseltme hilesi,
youtube abone yollama,
youtube 1000 abone hilesi,
youtube 1000 abone 4000 saat,
youtube hocam 1000 abone,
youtube abone 2019,
youtube sağ alta abone ol 2019,
youtube kendi kendine abone oluyor 2019,
youtube kalıcı abone hilesi 2019,
youtube 500 abone hilesi,
youtube 1 milyon abone plaketi,youtube abone kasma hilesi,
youtube abone kasma ücretsiz,
youtube abone kasma sitesi,
youtube abone kasma ve yardımlaşma,
youtube abone kasma telegram,
youtube abone kasma taktikleri,
youtube abone kasma grupları,
youtube abone kasma programı,
youtube abone kasma apk,
youtube abone kasma addmefast,
youtube abone hilesi abone kasma,
youtube de abone kasma,
youtube abone kasma bedava,
youtube abone kasma botu,
youtube abone kasma beğeni,
youtube abone kasma hilesi bedava,
youtube abone kasma platformu,
youtube abone kasma com,
youtube abone kasma club,
youtube canlı yayın abone kasma,
youtube abone kasma nasıl yapılır,
youtube abone kasma discord,
youtube abone kasma hilesi ücretsiz,
youtube abone kasma hilesi 2019,
youtube abone kasma hilesi programsız,
youtube abone kasma hilesi 2020,
youtube’da abone kasma hilesi,
youtube abone kasma ekşi,
en iyi youtube abone kasma sitesi,
youtube abone kasma facebook,
youtube abone kasma forum,
youtube fake abone kasma,
facebook youtube abone kasma,
youtube abone kasma grubu,
youtube abone kasma gerçek,
youtube abone kasma whatsapp grupları,
youtube abone kasma whatsapp grubu,
telegram youtube abone kasma grupları,
youtube abone kasma programı indir gezginler,
youtube gerçek abone kasma,
youtube abone kasma hile,
youtube abone kasma hilesi bot,
youtube 1000 abone kasma hilesi,
youtube abone kasma paneli,
youtube abone kasma izlenme,
youtube abone kasma programı indir,
youtube abone ve izlenme kasma,
youtube izlenme abone kasma,
youtube abone gönderme hilesi,
youtube abone kasma şifresiz,
youtube abone izleme,
youtube abone kasma karşılıklı,
youtube abone kasma kalıcı,
youtube abone kasma kupon kodu,
youtube karşılıklı abone kasma sitesi,
youtube kanalı abone kasma,
youtube kanalına abone kasma,
youtube kolay abone kasma,
youtube abone ve like kasma,
youtube abone kasma mobil,
sosyal medya youtube abone kasma,
youtube abone kasma nokta com,
yt abone kasma,
youtube organik abone kasma,
youtube abone kasma programları,
youtube abone kasma plusyt,
youtube abone kasma paralı,
youtube abone kasma program,
youtube abone kasma sayfaları,
yabancı youtube abone kasma siteleri,
sosyalx youtube abone kasma,
youtube abone kasma tht,
youtube abone kasma türkiye,
youtube abone kasma telefon,
youtube abone kasma yolları,
youtube türk abone kasma,
twitter youtube abone kasma,
yt abone hilesi,
yt abone,
youtube abone kasma uygulamaları,
youtube abone kasma uygulaması,
youtube abone kasma ücretsiz 2020,
youtube 1000 abone kasma ücretsiz,
youtube abone kasma vip,
youtube abone kasma ve yardımlaşma facebook,
youtube abone kasma ve yardımlaşma platformu,
youtube abone kasma ve yardımlaşma whatsapp grupları,
youtube abone kasma video,
youtube abone kasma yöntemleri,
youtube abone kasma 100 gerçek,
youtube abone kasma 1000,
youtube abone kasma 2020,
youtube abone kasma 2019,
youtube abone kasma 2018,
youtube abone kasma siteleri 2019,
youtube abone hilesi net,
youtube abone hılesi,

youtube abone hilesi,
youtube abone kasma,
youtube abone sayacı,
youtube abone ol butonu,
youtube abone arttırma,
youtube abone kas,
youtube abone hilesi 2020,
youtube abone hilesi bedava,
youtube abone satın al,
youtube abone al,
youtube abone atma,
youtube abone arttırma hilesi,
youtube abone artirma,
youtube abone arttırma yöntemleri,
youtube abone analizi,
youtube abone artışı,
youtube a abone olmak ücretlimi,
youtube de aboneleri görme,
youtube de abone kasma,
youtube de abonelik nasıl iptal edilir,
youtube de abone arttırma,
youtube de abone nasıl kasılır,
youtube de abonelik iptali,
youtube a nasıl abone olunur,
youtube abone bot,
youtube abone bot atma,
youtube abone butonu,
youtube abone bedava,
youtube abone bakma,
youtube abone bulma,
youtube abone butonları,
youtube abone botu 2020,
youtube b abone ne demek,
youtube abone com,
youtube abone canlı,
youtube abone çoğaltma,
youtube abone canlı takip,
youtube abonelik cikma,
youtube abonelik cikarma,
youtube canlı abone sayacı,
youtube canlı abone sayısı,
youtube abone kasma ücretsiz
youtube abone kasma ve yardımlaşma,
youtube abone kasma telegram,
youtube abone kasma taktikleri,
youtube abone listesi,
youtube abone linki,
youtube abone like hilesi,
youtube abone listesi türkiye,
youtube abone listesini görme,
youtube abone market,
youtube abone mi nasıl görürüm,
youtube abone ne kadar kazandırıyor,
youtube abone nasıl para kazanılır,
youtube abone nasıl bakılır,
youtube abone nasıl olunur,
youtube abone nasil gorunur,
anlık youtube abone,
youtube abone ol,
youtube abone ol animasyonu,
youtube abone ol png,
youtube abone ol butonu ekleme,
youtube abone ol filigran,
youtube abone ol linki,
youtube abone ol gif,
youtube abone öğrenme,
youtube abone ödülleri,
youtube abone ölçer,
youtube abone ödemesi,
youtube 1000 abone ödülü,
youtube abone sayısı öğrenme,
youtube bin abone ödülü,
youtube abone sayısı ödülleri,
youtube abone plaketleri,
youtube abone paneli,
youtube abone parası,
youtube abone paketleri,
youtube abone programı,
youtube abone paneli kurma,
youtube abone para kazanma,
youtube abone platformu,
youtube abone rekoru,
youtube abone reklamı,
youtube abone ruleti,
youtube abone rekoru türkiye,
youtube abone r10,
youtube red abonelik iptali,
youtube abone sıralaması 2020,
youtube abone silme,
youtube abone şifresiz,
youtube abone şartı,
youtube abone şikayet,
youtube şifresiz abone hilesi,
youtube şifresiz abone kasma,
youtube abone hilesi şifresiz ücretsiz,
youtube abone hilesi şifresiz bedava,
youtube 1000 abone şartı,
youtube abone takip,
youtube abone telegram,
youtube abone 2020,
youtube abone 2019,
youtube 2000 abone hilesi,
youtube 200 abone hilesi,
youtube 2000 bin abone,
youtube abone hilesi 2018,
youtube 2 milyon abone kaç para,
youtube 2 milyon abone ödülü,
youtube 3 milyon abone kaç para,
youtube 3 bin abone,
youtube 1000 abone 4000 saat,
youtube 1000 abone 4000 izlenme,
youtube 1000 abone 4000 saat satın al,
youtube 1000 abone 4000 saat nasıl yapılır,
youtube 1000 abone 4000 saat ne kadar,


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

13
13 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Ne! Ne!
0
Ne!
Eğlenceli! Eğlenceli!
2
Eğlenceli!
Beğen! Beğen!
0
Beğen!
Akıcı! Akıcı!
2
Akıcı!
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!
ÇOK KOMİK! ÇOK KOMİK!
0
ÇOK KOMİK!
Sevgi Dolu! Sevgi Dolu!
0
Sevgi Dolu!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir